072-2365538

EN

התקנת דשא סינטטי

התקנת דשא סינטטי - הוראות | הולי

הוראות התקנה לדשא סינטטי

כיצד להתקין דשא סינטטי הולי (דשא מלאכותי) עשה זאת בעצמך כמו מקצוען.

שלב 1: להגדיר ולמדוד
להגדיר, לצייר ולמדוד את שטח הדשא הסינטטי הפוטנציאל, תקח בחשבון שדשא סינטטי מגיע ברוחב 4 מטר ו- 2 מטר, למדוד ולקבוע מהם קטעי הדשא, כל הסיבים של הדשא חייבים להיות ערוכים לאותו כיוון.

שלב 2: תחפור
עומק מינימלי של 12.5 ס"מ מוצע לחומרי בסיס. הסר דשא, לכלוך או חומרים אחרים והשאר 12.50 ס"מ עומק בתוך כל הגבולות של איזור הדשא, תחתוך ותסיר את כל החומרים המיותרים באותו איזור

שלב 3: התקנת גבולות
תוחם מבטון, אדני רכבת או עץ, תבחר תוחם מתאים אשר יחזיק מעמד לזמן רב כמו הדשא, ודא שהגבול אשר בחרת מחזיק מעמד לא פחות מתקופת האחריות של הדשא סינטטי

שלה 4: שכבת בסיס ראשונית
למלות 10 ס"מ חצץ דק מיוחד לדשא מלאכותי, לפזר על השטח באופן שווה , שמור על שיפוע לזרימת מים וניקוז.

שלב 5: הרטב ודחוס
להרטיב מעט את פני השטח לדחוס באמצעות מכבשת צלחת רוטטת ,לדחוס את המשטח מספר פעמים. לחזור על הפעולה עד שהבסיס הופך להיות מאוד קשיח.

שלב 6: שכבת סומסום
למלות שכבה 2.5 ס"מ של סומסום ולפרוס על פני השטח כפי שעשינו בשלבים קודמים.

שלב 7: פתח את גליל הדשא סינטטי וחתוך.
כשהבסיס הושלם, גלגל את הדשא ותשים במקום, תקביע בעזרת מסמר 20 מגולוון, ואחר כך תחתוך את הדשא בכל הגבולות ההיקפיים כנדרש בעזרת סכין יפני.

שלב 8: תהנה מהנוף החדש שלך

הוראות התקנה של דשא סינטטי | הולי אינטרנשיונל
הוראות התקנה של דשא סינטטי | הולי אינטרנשיונל

התקנת דשא סינטטי על אדמה

חברת הולי אינטרנשיונל בע"מ מתמחה במשטחי דשא סינטטי איכותיים, ומזמינה גם אתכם להצטרף אל משפחת הלקוחות המרוצים. מבחינתנו, דשא סינטטי איכותי ובריא הוא לא מילה גסה.

אנו מאמינים כי רק באמצעות דשא סינטטי ניתן לנצל את כל היתרונות של הטבע הירוק מבלי לפגוע באיכות הסביבה, באדמה או במערכת האקולוגית.
מעבר לכך, אנו גאים להוביל את התחום של משטחי דשא סינטטי בישראל, ולכן מציעים פתרונות המתאימים למשטחי אדמה, בטון ועוד.

UV דשא סינטטי הולי | הולי אינטרנשיונל
התקנת דשא סינטטי בצפיפות הכי גבוהה | הולי אינטרנשיונל

התקנת דשא סינטטי על בטון

חברת הולי אינטרנשיונל בע"מ גאה להוביל את תחום הדשא הסינטטי בישראל. נציגי החברה יכולים להמליץ לכם על התקנה של דשא סינטטי על בטון ועל כל ומשטחים נוספים הקשים במיוחד, כמו בטון, בעלות משתלמת וללא צורך בהוצאות נוספות. דרכנו ניתן לרכוש משטחי דשא סינטטי המתאימים להתקנה על בטון באופן מהיר ומיידי לפני או אחרי שיפוץ כללי של הבית. כל משטחי הדשא שלנו עומדים בתווי התקן הנדרשים, ומבטיחים עמידות לאורך שנים רבות.

דשא סינטטי אינו דורש הוצאות טיפול ותחזוקה ולכן הוא זוכה להצלחה בקרב לקוחות במגזר הפרטי והציבורי. מעבר לכך, האפשרות להתקין את הדשא על משטחים קשים פותחת בפני חובבי הטבע שורה ארוכה של אפשרויות יישום חדשות. כיום כבר לא צריך להסתפק בבטון יבש ואגרסיבי, ואפשר לשנות תוך שעות ספורות את המראה של כל גינה, מרפסת או שטח ציבורי.

איך מתקינים דשא סינטטי על בטון? חשוב לדעת!

לא כל בטון מתאים להתקנת דשא מלאכותי
רצפת הבטון הישנה חייבת להיות במצב תקין ולספק בסיס יציב. אם בבסיס הבטון יש סדקים גדולים וחלקים מהבטון התפרקו וכדומה, אז לא ניתן להניח את הדשא המלאכותי ישירות על הבטון.

ודאו שהניקוז מתאים
תצטרכו לבדוק שהבטון שעליו אתם מניחים את הדשא מנקז מים כמו שצריך. זה חשוב שכן זה יעזור למנוע בעיות הנובעות סביב ניקוז המים מהדשא המלאכותי שעלול לגרום לנזק לדשא. אם לבטון אין ניקוז מתאים, מומלץ לקדוח חורים באדמה כדי לתת למים מקום מתאים לניקוז. הם לא צריכים להיות גדולים מאוד, 16 מ"מ יהיה אידיאלי. לאחר יצירת החורים, יש למלא אותם בחצץ, כדי להבטיח שהמים יוכלו לברוח ולהיספג כראוי.

משטח בטון חלק
תצטרכו גם לבדוק שהבטון הוא משטח חלק מכיוון ש אבנים רופפות עלולות לפגוע בדשא המלאכותי. כדי להימנע מכך, עדיף ללנקות אותו כדי להסיר פסולת .
עם זאת, יש אנשים ששאלו גם כיצד להניח דשא מלאכותי על בטון לא אחיד. ניתן לעשות זאת באותו תהליך בדיוק שבו היית משתמש בבטון רגיל, אבל תצטרכו לנקוט משנה זהירות כדי להבטיח שאין אבנים או בליטות שיקרעו את הדשא . לאחר מכן, התהליך זהה לזה שהיה אם הייתם מניחים דשא מלאכותי על גבי אדמה.

החלק החשוב ביותר בהנחת הדשא המלאכותי על בטון מכל סוג שהוא, במיוחד אם המשטח אינו אחיד הוא התקנת בסיס הקצף.

בסיס הקצף משמש ככרית זעזועים ומספק תחתית רגליים רכה יותר למדשאה, שכן הנחת הדשא המלאכותי על בטון קשיח תגרום לתחתית הרגליים להרגיש קשה יותר באופן משמעותי. כמו כן זה עוזר למנוע פציעה במקרה של נפילות, וגורם לדשא להרגיש אמיתי.
הנחת בסיס קצף יכולה לעזור להסתיר את הסדקים ומשטחים הלא אחידים בבטון הקיים, שכן הנחת הדשא המלאכותי ישירות על גבי הבטון תגרום לכל המשטחים הלא אחידים להופיע ותגרום לדשא להיראות לא אחיד.

איך מתקינים דשא סינטטי על בטון? חשוב לדעת!

לא כל אחד יכול להתקין דשא סינטטי על משט בטון או סוגי משטחים קשים. חשוב מאוד להתייעץ עם נציגי חברה מקצועית לפני ההתקנה, ובעיקר להקפיד על רכישה של משטח המסוגל לעמוד בקריטריונים הנדרשים.

התקנת דשא סינטטי בחצר? רק דשא סינטטי של הולי

להלן הדגשים העיקריים להדבקת דשא סינטטי על בטון

  • אל תשכחו לרסס את השטח בקוטל עשבייה
  • פרסו את יריעות הדשא תמיד לאותו כיוון
  • קבעו את היריעות עם דבק המותאם עבור דשא סינטטי
  • הדקו את היריעות למשטח והזהרו מתזוזות לא רצויות
  • קפלו את שולי היריעות ופרסו רצועת פוליאסטר לכל אורך החיבור בין היריעות

היתרונות של הנחת דשא מלאכותי על בטון

ראשית, זה קל לתחזוקה מכיוון שאין שום צורך במכסחות דשא, עובדה שבסופו של דבר תחסוך לך המון זמן. בנוסף, אין צורך להשתמש בכימיקלים שעלולים למנוע מהדשא לצמוח או להשפיע על צבעו. גם לא תצטרכו שום קוטל עשבים .

שנית, זה גם בטוח. מכיוון שאין צורך להשתמש בכימיקלים על הדשא, זה אומר שילדים ובעלי חיים יכולים ליהנות מהגינה מבלי להיות בסיכון. בנוסף, הוא נשאר נקי ואין בו בוץ,. כמו כן, אתה יכול להוסיף תחתית רכה שנותנת לילדים קרקע רכה יותר ליפול עליה אם הם ימעדו.

לקריאה נוספת על יתרונות הדשא הסינטטי היכנסו לקישור הבא:

ך החיבור בין היריעות

תוכן עניינים

חוזרים אלייך עם הצעת מחיר למוצר

דילוג לתוכן